مقالات مرتبط

تراول ماگ چیست؟


تراول ماگ چیست؟

 • ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
 • 522

تراول ماگ یا ماگ سفری  نوعی لیوان یا ماگ از جنس استیل ضد زنگ دارای درب ضمان دار هستند که اغلب برای نوشیدنی های گرم مثل چای, نسکافه, هات چاکلت, قهوه و...استفاده می شوند. برای مدت طولانی دمای نوشیدنی را حفظ می کند. معمولا از سه چهار ساعت و در بعضی مدل ها تا 10 ساعت دما را حفظ میکند. اما برای نوشیدنی های خنک هم مورد استفاده قرار می گیرند. هیچکس دوست ندارد موقع نوشیدن چای یا نسکافه اش احساس کند خنک و بی مزه شده. تراول ماگ در سایز ها مختلف تولید میشوند.از نظر طراحی و رنگ هم تنوع بالایی دارند.

جاهایی که تراول ماگ مورد استفاده قرار میگیرند:

 • هنگام پیداه روی و پارک رفتن
 • هنگام مطلعه و درس خواندن
 • هنگام رانندگی
 • محل کار
 • باشگاه و ورزش
 • کمپینگ
 • کوهنوردی

هنگام مسافرت یا کوهنوردی یکی از ضروری ترین وسایل ماگ مسافرتی یا تراول ماگ  است. زیرا مسافرت یا کوهنوردی بدون اب جوش خیلی سخت است. از طرف دیگر پیدا کرد اب جوش سالم و تمیز در بیرون از منزل خیلی سخت است. بنابر این داشتن ماگ مناسب سفر از واجبات است.

اگر کودک نوزاد دارید هنگام بیرون رفتن از خانه باید حتما اب تمیز وسالم گرم داشته باشید. اب جوش برای درست کردن شیر خشک برای نوزاد واجب است. اگر هم کودکبزرگ تری دارید باید برایش اب سالم همرا داشته باشید.

هنگام پیاده روی نیز نیاز دارید اب خنک همراه خود داشته باشید برای همین داشتن تراول ماگ برایتان ضروریست.

هنگام ورزش کردن نیز حتما باید اب بنوشید زیرا ورزش کردن بدون اب بسیار مضر است و باید حتما اب مصرف کنید. حمل کردن ان نیز بسیار راحت و بی دردسر است. حتی در اتوبوس و مترو میتوان ان را بدن نگرانی حمل کرد.

هنگام رانندگی های طولانی و ترافیک خسته کننده نیز میتوانید با با همراه داشتن تراول ماگ و نوشیدن قهوه داغ و چای داغ از خستگی و سردرد جلوگیری کنید. و خیالتان از این جهت راحت باشد که چای هنگام رانندگ یروی پایتان نمیریزد و کاملا ایمن است.

هنگام مطالعه و درس خواندن نیز نوشیدن چای و مایعات به راندمان مطالعه تان کمک میکند. تراول ماگ های فانتزی طرفداران خیلی بیشتری نسبت به فلاسک دارند.

برای خانم هایی که کیف کوچک دارند و نگرانند که ظاهر خوبی ناشته باشد نیز میتوان بدون نگرانی ازخراب شدن استایل ان را در دست گرفت.

انواع تراول ماگ

 • پیچی: مدل پیچی  با چرخش باز و بسته میشود.
 • قفل دار: درب قفل دار با یک فشار باز میشود و موقع بسته شدن چفت میشود و بدون نشتی و ریزش است و به راحتی میتوان ان را هر جایی برد.

گنجایش تراول ماگ از 300 تا 500 میلی لیتر است و با توجه به نیاز روزانه گنجایش ان را انتخاب کنید. تراول ماگ دو نوع است ساده و درجه دار. فلاسک درجه دار یا هوشمند نیز مدل دیگریست. بعضی از تراول ماگ ها روی درب خود دارای درجه هستند و درجه مایعات درون خود را نشان میدهند و دیگر نیازی نیست درب ان را باز کنید تا متوجه دمای داخل ان شوید. این مدل هم برای مادرانی که نوزاد دارند خیلی مناسب است زیرا دیگر مجبور نیستند برای چک کردن دما ان را باز کنند و ایمنی کافی دارد.

تراول ماگ یکی از کار راه اندازترین اکسسوری هاست. اگر از ان استفاده کرده باشید متوجه میشوید چقدر همراه داشتن ان به شما کمک میکند. تقریبا در هر شراطی در طول روز و هر جایی میتوانید از ان استفاده کنید و نوشیدنی گرم و یا نوشیدنی خنک بنوشید. اگر در طول روز مثلا در ترافیک یا طول مسیر سر کار رفتن سرتان درد میگیرد باید قبل از سردرد گرفتن کافئین یا نوشیدنی بنوشید. در طول روز باید به میزان لازم اب و مایعات مصرف کرد تا از دهیتراته شدن بدن جلوگیری کرد. دهیتراته شدن برای پوست و مو مضرات زیادی دارد. باعث موخوره و چروک های روی صورت می شود. همراه داشتن تراول ماگ باعث می شود در هر شرایط و مکانی عادت به نوشیدن اب کنید و لایف استایل شما تغییر میکند.

در فروشگاه اینترنتی میوماگ انواع تراول ماگ فانتزی و بدون نشتی، ماگ فانتزی و ماگ دیزنی با کیفیت بالا موجود است. میتوانید با خیال راحت محصولاتی که پرطرفدار هستند مشاهده کنید.

 

تگ ها


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر