مقالات مرتبط

ایده ساخت ماگ فانتزی


ایده ساخت ماگ فانتزی

  • ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
  • 559

شاید به این فکر کرده باشید که برای سفارش ساخت ماگ فانتزی چه ایده هایی وجود دارد؟ مثلا برای طراحی یک هدیه خاص و به یاد ماندنی برای دوستتان دلتان بخواهد یک ماگ خاص و جذاب برای او بسازید یا سفارش بدهید برایتان ساخته شود. شاید دلتان بخواهد دوره های ساخت ماگ را بگذرانید و خودتان با دست خودتان ماگ بسازید. ما اینجا ایده های خوب و جالبی برای ساخت ماگ برایتان جمع اوری کرده ایم.

این ایده هارا میتوانید برای کلکسیون شخصی خودتان یا هدیه ولنتاین و یا هدیه تولد یا هرچیز دیگری پیاده کنید.

مثلا اگر برای کسی که شغل خاصی دارد میتوانید ماگی بسازید که نشان دهنده شغل خاص او باشد مثلا برای دکتر میتوانید ماگی طراحی کنید که گوشی پزشکی به صورت برجسته روی ان کار شده است. یا میتوانید یک کاریکاتور از چهره کسی طراحی کنید. مثل نمونه زیر:

 

ماگ شخسیت

                                

ماگ پت خانگی: برای کسان که حیوان خانگی دارند بهترین چیزی که میتوانید به ان ها هدیه دهید ماگی با طرح گربه یا سگ خانگیشان است.

ماگ گربه

ماگ فانتزی حیوانات پر طرفدار: بعضی از حیوانات خیلی ظاهر با مزه و جذابی دارند و طرفداران زیادی دارند. از انها برای دکوراسیون اتاق و میز هم استفاده میکنند. مثل ماگ پاندا, خرگوش...

ماگ پاندا

ماگ فانتزی  پنگوئن: پنگوئن نیز خیلی طرح جالب و با مزه ای دارد. میتوانید بای ساخت ماگ خاص از این طرح نیز استفاده کنید.

ماگ پنگوئن

 

ماگ شخصیت های فیلم ها: بعضی ها علاقه زیادی به بعضی از کاراکتر های فیلم ها دارند. میتوانید از روی فیلم هایی که دوست دارد تشخیص بدهید کدام به کدام شخصیت علاقه دارد و ان را سفارش دهید یا بسازید. مثلا ونوم

ماگ ونوم

ماگ گاو: ماگ هایی برای نوشیدن شیر و صبحانه طراحی شده اند و بامزه هستند.

ماگ گاو

 

 

ماگ سگ خانگی: برای سورپرایز کردن کسانی که سگ خانگی دارند هم میتوانید عکس سگشان را برایشان طراحی کنید.

ماگ سگ

 

ماگ موتور یا ماشین: شما هم احتمالا کسانی را دیده اید که عاشق موتور هستند و به اسطلاح ماشین باز یا موتور باز هستند. ایده برای کسانی که عشق موتور یا ماشین هستند ساختن ماگیست که مدل موتور یا ماشین باشد. 

 

 

ماگ با طرح ها خیالی: ایده های زیادی برای ماگ های خیالی و عجیب غریب هست که پیدا کردن انها یا طراحی ان ها بسیار راحت است. میتوانید خودتان نیز چیزهایی که در ذهنتان است و به نظرتان عجیب و جالب است فکری به حال پیاده کردن ان کنید.

ماگ خیالی

 

ماگ طرح خرس: طرح خرس طرفداران زیادی دارد. یک طرح فاتزی و همه پسند است.

 

ماگ خرس

ماگ طرح پرنده ها: پرنده ها هم ظاهر کیوت و با مزه ای دارند میتوانید از طرح های ان ها نیز برای ساخت ماگ استفاده کنید.

ماگ پرنده

 

.ماگ دیزنی: ماگ های شخصیت های دیزنی نیز خیلی پرطرفدار هستند. کاراکتر های دیزنی برای کودکان خیلی جذابند

ایده برای طراحی و ساخت ماگ خیلی زیاد است کافیست به علایقتان یا علایق شخصی که میخواهید برایش طراحی کنید فکر کنید هزاران ایده خوب و قابل اجرا به ذهنتان میرسد. ایده هایتان را بنویسید و رویشان فکر کنید تا بهترین راه پیاده سازیش به ذهنتان برسد. میتوانید ایده هارا از شبکه های اجتماعی نیز پیدا کنید. اگر به اطرافتان توجه کنید ایدههای جالب و عجیب غریبی به ذهنتان میرسد. از اشعار کوتاه و تاثیر گذار نیز میتوانید استفاده کنید. مثلا اشعار کولانا خیلی طرفدار دارد میتوانید سرچ کنید اشعار معروف را پیدا کنید و روی ماگ طراحی کنید.

جمله های با مزه و خنده دار نیز امروزه روی ماگ ها استفاده میشود. میتوانید جمله های با مزه ای که روزمره استفاده میشود نیزبنویسید و از ان استفاده کنید.

بعضی ها علاقه دارند عکس شخصی روی ماگ چاپ کنند. میتوانید عکس زیبایی انتخاب کنید و ان را روی ماگ چاپ کنید یا سفارش دهید برایتان چاپ کنند.

بعضی از طرح ها هم با خمیر فیمو ساخته میشوند. این خمیر ها بیشتر برای ساخت ماگ های عروسکی مورد استفاده قرار میگیرند. ماگ های عروسکی کمی قدیمی هستند اما باز هم طرفدارانی دارند.

شما در ساخت ماگ دستتان خیلی باز است. برای ساخت ماگ هایی که در ابتدای مقاله گفته شد باید به کلاس سفالگری بروید تا بتوانید ماگ های سرامیکی طرح برجسته خلق کنید. برای ماگ های چاپی نیز باید دستگاه مخصوص چاپ داشته باشید. برای ماگ های عروسکی با خمیر نیز باید به کلاس خمیر سازی بروید. تمام این ماگ ها باید اموزش داده شوند و تمرین کنید تا بتوانید چیزی را که دوست دارید خلق کید و یا از ان در امد داشت باشید. اما ماگ  فانتزی با طرح های جذاب، تراول ماگ، قمقمه،و ... در فروشگاه اینترنتی میوماگ موجود است که میتوانید ان ها را تهیه کنید و بدون دردسر صاحب یک لیوان فانتزی شوید. ساخت ماگ کار سختی است و برای ان باید ماه ها اموزش دید و تمرین کرد.

تگ ها


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر