خرید ماگ گربه کیوت

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ماگ طرح گربه یک طرح خیلی فانتزی و پرفروش است. از جایی که ماگ گربه پرطرفدار است در فروشگاه اینترنتی میوماگ سعی کردیم طرح های پرطرفدار این مدل را جمع اوری کنیم. ماگ طرح گربه در اندازه و طرح های مختلفی موجود است. اگر به فکر خرید ماگ گربه هستید جای درستی اده اید. از لیوان های فانتزی برای نوشیدن مایعات مثل چایی, قهوه, نسکافه, هاتچاکلت و دمنوش و.... استفاده میشود. این لیوان های فانتزی برای درست کردن نوشیدنی هایی که ظاهر زیبایی دارند مثل کوکتل و موکتل ها و ایس کافی... مورد استفاده قرار میگیرند. یک لیوان زیبای فانتزی برای درست کردن نوشیدنی های با تزئینات کافیست. برای کسانی که نوشیدنی های مختلفی را در منزل درست میکنند داشتن ابزار زیبا لازم و ضروریست.

ماگ هایی که برای نوشیدنی ها استفاده میشوند باید ویژگی هایی داشته باشند که کار را برای شما راحت تر کنند.بعنوان مثال اولین ویژگی خیلی مهم برای لیوان نوشیدنی داشتن قاشق استیل است. زیرا تمام این نوشیدنی ها برای درست شدن و هم زدن نیاز به قاشق دارند. ما همیشه در محیط کار یا هرجایی به قاشق تمیز و بهداشتی شخصی دسترسی نداریم پس باید ماگی انتخاب کنیم که قاشق داشته باشد. نوشیدنی هایی که خامه یا بستنی دارند نیاز به قاشق دارند.

دومین ویژگی داشتن درب است. ماگ دردار برای نوشیدنی های سرد زیاد کاربردی ندارد اما برای نوشیدنی های گرم خیلی ضروریست. داشتن درب به دیرتر سرد شدن نوشیدنی کمک میکند. این مورد بیشتر به درد زمانی میخورد که در حین انجام کار هستید و ممکن است دیرتر به سراغ نوشیدنیتان بروید. پس داشتن درب برای ماگ یک امتیاز ویژه محسوب میشود.

ویژگی مهم بعدی دسته دار بودن یا بدون دسته بودن است. تمام ماگ گربه های فروشگاه اینترنتی دسته دار هستند اما یک سری از ماگ ها به گونه ای طراحی شده اند که نباید دسته داشته باشند. مثل تراول ماگ و یا فلاسک. بجز مواردی که گفته شد باید بی دسته باشند در بقیه موارد داشتن دسته یک مزیت است که راحت تر استفاده کردن ان کمک میکند. مخصوصا هنگام نوشیدن مایعات گرم.

مورد بعدی جنس ان است. همانطور که قبلا گفته بودیم ماگ از متریال های مختلفی ساخته و تولید میشود. مثل سرامیک, پیرکس, چوب, پلاستیک  و استیل... چوب به دلیل اینکه راحت شسته نمیشود و ممکن است الوده بماند پیشنهاد نمیشود. پلاستیک نیز برای اینکه با مایعات گرم واکنش نشان می دهد مناب استفاده برای چایی و قهوه نیست. بهترین متریال ها همان استیل و پیرکس و سرامیک هستند. زیرا خیلی راحت شسته و تمیز می شوند و هیچ الودگی ای روی انها باقی نمیماند. و از همه مهم تر بعد از مدتی بوی بد نمیگیرند.

ویژگی بعدی طرح و رنگ است که در فروشگاه اینترنتی میوماگ رای انتخاب طرح و رنگ ماگ گربه گزینه های خوبی پیش رو دارید. زیرا طرح ها و رنگ های پرطرفدار و پرفروش موجود هستند. اگر برای شخص دیگری برای هدیه میخواهید انتخاب کنید باید به سلیقه رنگ  او دقت کنید. رنگی که دوست دارد و مورد پسند اوست برایش تهیه کنید.

ماگ طرح گربه برای کسانی که گربه خانگی دارند گزینه خیلی خوبیست و برای خوشحال کردنشان میتوانید از ان استفاده کنید. اگر کسی به حیوان خاصی علاقه دارد میتوانید با توجه به علاقه ان طرحی انتخاب کنید که دوست دارد و به او نشان دهید که چقدر نسبت به علایقش توجه دارید.

در مقالات زیر مفص برایتان موضوعاتی که سوال تعداد زیادی بود را پاسخ داده ایم:

در فروشگاه اینترنتی میوماگ انواع ماگ ها با طرح های مختلف مثل ماگ پاندا, ماگ خرگوش , تراول ماگ فانتزی و ماگ ببر ... موجود هستند. محصولات در روز بعد از سفارش با بهترین متریال بسته بدی و برایتان ارسال میشوند. برای دیدن تمام محصولات از صفحه اصلی وارد منو دسته بندی شوید یا از بنر های صفحه اول وارد صفحات شوید و تمام نمونه ها را مشاهده کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال به واتساپ پشتیبانی که در بالا و پایین سایت قرار داده شده است پیام بدهید تا راهنمایی کامل را دریافت کنید.