خرید ماگ فانتزی کیوت و بامزه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید ماگ فانتزی

هیچ چیز مانند نوشیدن یک قهوه خوش طعم ترک یا چای خوشرنگ در یک لیوان جذاب فانتزی یا نوشیدن یک دمنوش خوش عطر در ماگ دمنوش ساز در طول روز خستگی کارهای روتین و روزمره را از بین نمیبرد. شاید خیلی کوچک و عادی به نظر برسد اما همین دلخوشی های کوچک در زندگی های پراسترس امروزی لازم است.ماگ فانتزی همانطور که ازنامش پیداست دارای طرح فان و با نمک است که خیلی جلب توجه میکند.خرید ماگ فانتزی بسیار لذت بخش است. ماگ فانتزی با طرح های جذاب و رنگبندی های متنوع و مدل های فان باعث زیباتر شدن میز تحریر یا کار و دکوراسیون اشپزخانه و ویترین شما میشود.

 نکات خرید ماگ فانتزی

نکاتی که هنگام خرید ماگ فانتزی باید به ان توجه داشته باشید شامل موارد زیر است:

  • طرح
  • رنگ
  • درب دار یا بدون درب
  • قاشق دار یا بدون قاشق
  • گنجایش
  • جنس
  • قیمت
  • قابلیت شستشوی اسان

طرح: خب ماگ های فانتزی میتوانند هر شکل و طرحی داشته باشند از خرس گربه˓ خرگوش˓ لاکپشت... گرفته تا دسته پلی استیشن و طرح فرشته و ماشین و... هیچ محدودیتی در مدل های لیوان طرح دار وجود ندارد.شما هر طرحی که در ذهنتان باشد میتوانید پیدا کنید. لیوان فانتزی میتواند جنبه تزیینی هم داشته باشد. مثلا روی شلف دیوار یا روی میز میتوانید لیوان کیوت خود را قرار دهید.ماگ طرحدار یک اکسسوری با مزه است که میتواند شخصیت فان شما یا شغل شما یا علاقه مندیتان را به دیگران نمایش دهد.

رنگ: ماگ فانتزی در تمام رنگها تولید و وارد بازار میشود. با توجه به رنگ مورد علاقتان میتوانید انرا انتخاب و خریداری کنید.

درب: بعضی از ماگ های فانتزی درب دارند وبعضی دیگر ندارند. اگر عادت دارید با لیوان نوشیدنی تان راه بروید به فکر خرید ماگ فانتزی درب دار باشید.

قاشق: بعضی از ماگهای فانتزی دارای قاشق برای هم زدن نوشیدنی هستند. اگر به فکر خرید ماگ فانتزی برای محل کار یا تحصیل هستید و دسترسی به قاشق شخصی ندارید مدلی را انتخاب کنید که قاشق داشته باشد تا هنگام هم زدن نسکافه یا قهوه به مشکل برنخورید.

گنجایش: ظرفیت ماگ فانتزی بستگی به میزان استفاده روزانه شما دارد. اگر عادت دارید نوشیدنی زیاد بنوشید مدلی انتخاب کنید که گنجایش زیادی داشته باشد. انتخاب سایز آن بستگی به نیاز روزانه خودتان دارد.

جنس:ماگ فانتزی میتواند از جنس شیشه˓ سرامیک ˓فلز یا چوب باشد. در ابعاد مختلف کوچک˓ بزرگ یا متوسط باشد.

قیمت: هزینه ای که قرار است برای خرید ماگ فانتزی کنید را مشخص کنید. همانطور که میدانید همه رنج قیمتی برای این محصولات وجود دارد. وقتی بودجه خود را مشخص میکنید بقیه مواردی که نمیتوانید انها را تهیه کنید از دایره انتخابتان حذف میشوند و راحت تر خرید میکنید.

قابلیت شستشوی اسان: از جایی که بهداشت دهان یک مساله بسیار مهم است و مراقبت از بهداشت دهان یک امر ضروریست داشتن یک ماگ شخصی و خصوصی در هر جایی که فعالیت دارید مثلا محیط کار˓مسافرت یا منزل یا هرجایی که ممکن است نیاز باشد ازلیوان استفاده کنید واجب است. ماگ فانتزی بهترین گزینه برای مکان هایی است که افراد زیادی حضور دارند. مدلی را انتخاب کنید که طرح و رنگ خاصی داشته باشد و منحصر به خودتان باشد تا مشخص باشد برای شماست و دیگران از ان استفاده نکنند. همانطور که گفته شد برای انتخاب طرح دخواهتان دستتان باز است زیرا امروزه تنوع بالایی در تولید و عرضه این محصولات وجود دارد. اگر به پت و حیوانات خانگی علاقه مندید میتوانید طرح هایی انتخاب کنید که حیوانات خانگی دارند یا مثلا اگر به گل و گیاه علاقه مندید میتوانید مدل هایی انتخاب کنید که گل دار هستند. یا اگر به مدل های شب رنگ و خاص علاقه دارید میتوانید طرح های شبرنگ را انتخاب کنید و هزاران نمونه و طرح دیگر که کاملا بستگی به سلیقه و علاقه شخصیتان دارد.اگر هم به فکر خرید برای فرد دیگری هستید محصولی انتخاب کنید که بیانگر علاقه فردی و شخصی طرف مقابل شماست و میتواند او را خوشحال و شگفت زده کند.

یکی دیگر از مزیت های این لیوان ها خوشرنگ کردن سفره است. یک سفره غذا پر ازلیوان های رنگارنگ و نوشیدنی های خوش طعم را تصورکنید.از این لیوان سرامیکی ها میتوانید برای کودکانتان هم تهیه کنید. ظاهر جالب میتواند کودکانتان  را تحریک به خوردن چیزهای مفیدی مثل شیر که دوست ندارند کند.شما هم اگردر محیط کار دوست ندارید لب به لیوانی بزنید که دیگران هم ازآن استفاده کرده اند باید حتما یک لیوان خاص داشته باشید که دیگران متوجه تفاوت آن بشوند.

برای انتخاب محصول مورد نظر خود با بهترین قیمت در سایت میوماگ کاوش کنید. سفارش شما با بسته بندی ضد ضربه ارسال میشود. سایت ما برای خرید ماگ فانتزی با طرح های جذاب و با مزه, تراول ماگ، شات، قمقمه , ماگ استارباکس ... یک انتخاب عالیست. از جایی که همه سلیقه ها برای خرید ماگ فانتزی در نظر گرفته شده میتوانید هر طرح مورد پسند را دراینجا پیدا کنید.