سفارش ماگ دستساز سرامیکی خاص

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

تا حالا شده یک طرح خاص یا ایده جالب برای  لیوان به ذهنتان رسیده باشد اما چیزی که میخواهید جایی پیدا نکنید؟یا مثلا بخواهید عکس کسی که دوستش دارید یا پت خانگیات که عاشقش هستید یا یک بیت شعر که به ان علاقه دارید روی لیوان خاص و منحصر به فردتان به صورت برجسته یا ابرنگی طراحی شود. یکسری طرح ها و ایده ها که هیچ کجای دیگر نمیتوانید ان را پیدا کنید و دلتان بخواهد کسی فکر و ایده شما را پیاده سازی کند. یا کسی که دوستش دارید و میخواهید به او هدیه دهید به طرح و موضوع خاصی علاقه دارد و میخواهید حسابی سورپرایزش کنید. مثلا میخواهید برای کسی که عاشق بازی و گیم است یک هدیه جذاب و فان بدهید که هیجان زده شود! چه طرحی برای او سفارش می دهید؟ مطمعن باشید هیچ چیزی مثل یک ماگ سفارشی که طرح برجته دسته پلسی استیشن دارد او را خوشحال نمیکند. یا تصور کنید گربه یا سگی دارید که عاشقش هستید! چه چیزی دلچسب تر از اینکه تویر پت بامزه شما روی ماگ شخصی شما طراحی شده باشد؟ یا یک جمله یا یک بیت شعر که حال شما را دگرگون میکند ! یا نشان دهنده شخصیت شماست. داشتن ماگ دست سازی که یک بیت  یا جمله که عاشقش هستید روی لیوان شما در محل کار چقدر میتواند جذاب باشد!

قبلا شاید ماگ دستساز زیاد مرسوم نبود و کسی دنبال سفارش ان نمیرفت اما با ترند شدن کار های دستساز همه دنبال ماگ دستساز خاص هستند.

شات ها ی دو نفره یا چند نفره که طرح یا جمله دلخواه شما را داشته باشد! بسیار هیجان انگیز است.

ما در فروشگاه میوماگ این کار را بریا شما میکنیم. با اینکه بسیار سخت و زمانبر است اما هیچ چیز جز خوشحای شما وقتی که ماگ دستساز رویاییتان را در دستتان میگیرید ما را خوشحال نمیکند.

حالا چگونه این ایده های جذاب را سفارش دهیم تا برای ما با دست ساخته شود؟

فروشگاه ما این کار را برای شما اسان کرده است. کافیست با مشاور واتساپ ما ایده خود را مطرح کنید و راهنمایی بگیرید.مشاورین میوماگ  با حوصله و دقت شما را راهنماییی میکنند. سپس یک تایم 20 روزه طی میشود تا سفارش شما توسط تیم هنرمندان طراحی و و با دست ساخته شود. مطمئن باشید وقتی به یک نفر کادوی دست ساز تهیه میکنید به او ثابت کرده اید که چقد برایش ارزش قائلید و دوستش دارید و به علایق و خواسته هایش دقت میکیند. اما باید صبر و حوصله داشته باشید تا طرح دلخواه شما ساخته شود. در زمان ساخت ممکن است اتفاقاتی برای ماگ یا زیرسیگاری و یا شات دستساز شما بیفتید. مکن است ترک بردارد یا رنگ و طرحش خراب شود. اگر این اتفاقات افتاد در صورت رضایت شما دوباره این ماگ ها ساخته میشوند اما اگر نمیخواستید 20 روز دیگر صرف کنید ما مبلغ سفارش شما را بدون هیچ گونه قید و شرطی س میدهیم.

چرا اماده شدن ماگ دستساز 20 روز طول میکشد؟

چون ساخت ماگ دستساز یک کار زمانبر است. باید مراحلی طی کند. ابتدا ساخته شود سپس داخل کوره برود بعد مراحل رنگ و ... را طی کند.

ماگ دست ساز از ارزش خیلی بالایی برخوردار است زیرا برای ان وقت و انرژی زیای گذاشته میشود. از همه مهم تر هنر دست است. ماگ دستساز میتواند یک هدیه ماندگار و فراموش نشدنی باشد. میتوانید ان را برای دکور و ویترین استفاده کنید چون بسیار جلب توجه میکند.

داشتن یک ماگ دستساز خیلی پرستیژ بالایی دارد. نشان دهنده این است که شما چقدر به کوچک ترین چیز ها اهمیت میدهید. دنیای ماگ ها دنیای بی انتها و در عین حال بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

در فروشگاه میوماگ میتوایند از ماگ فانتزی گرفته تا ماگ های هنر دست و خاص که در هیچ جای دیگر نظیرش را نمیبینید پیدا کنید و در یک بسته بندی خاص و شیک کادو شده و به ادرس شخص مورد علاقتان بفرستید و غافلگیرش کنید.

جنس ماگ دستساز از چیست؟

ماگ دستساز میوماگ از جنس سرامیک هستند و رنگ انها ثابت است. وزن انها با توجه به طرح درخواستی شما متغیر است.

نکته مهم درباره ماگ دست ساز

ماگ دستساز و یا هرگونه محصول سرامیکی که با دست ساخته میشوند مثل ماگ های کارخانه ای نیستند. معمولا اثاری از دست روی این ماگ ها باقی میماند اثاری از دست که کاملا طبیعی هستند و اتفاقا این اثر دست هنرمندان و یکدست نبودن اثر به ان ارزش بالایی میدهد.

در کار های دست ساز اینکه بعضی جاها اثری از دست و ناهمواری باشد کاملا عادیست و ایراد و عیب محسوب نمیشود بلکه امتیاز است. اگر با محصولات دستساز اشنایی ندارید یا وسواس زیادی دارید پیشنهاد میکنم ماگ کارخانه ای تهیه کنید.

در مجموع اگر قصد سفارش یک ایده جذاب که جایی نظیرش را پیدا نمیکردید و عاشق هنر های دست هستید فروشگاه ما بهترین گزینه برای کمک به شما عزیزان است. پس با خیال راحت با مشاورین ما در واتساپ فقط به صورت پیام و ویس در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.برای خرید قمقمه ورزشی, قمقمه آب و ماگ دمنوش ساز فروشگاه اینترنتی میوماگ بهترین گزینه برای شماست.