خرید ماگ پاندا کیوت

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ماگ پاندا یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های ماگ است. ماگ طرح پاندا یکی از بامزه ترین و کیوت ترین طرح هاست. ماگ پاندا بین همه طرفداران زیادی دارد و میتوانید برای هر سنی ان را تهیه کنید. ماگ پاندا به نسبت مدل های دیگر کمی حجم بیشتری دارد و برای درست کردن نوشیدنی هایی مثل کوکتل و ایس کافی و شیک مناسب است. ماگ های پاندای موجود در فروشگاه اینترنتی میوماگ دارای قاشق استیل و درب های با طرح برجسته هستند. جنس انها از سرامیک است و از کیفیت بالایی برخوردارند. در طرح بندی ها و رنگبندی های متنوعی هستند و حجم های مختلفی دارند.

از این لیوان های فنتزی برای نوشیدن انواع مایعات استفاده میشود. لیوان سرامیکی برای انواع مایعات استفاده میشود مثل چای و قهوه, نسکافه, هاتچاکلت, دمنوش و نوشیدنی های سرد مثل شربت, اب, کوکتل ...داشتن درب و قاشق برای ماگ ها و لیوان های فانتزی یک مزیت است. چون در هرجایی امکان دسترسی به قاشق تمیز و شخصی ندارید مثلا در محیط کار و اینکه ماگتان قاشق استیل شخصی داشته باشد یک مزیت است. و موقع درست کردن نسکافه و قهوه به مشکل نخواهید خورد.

از ماگ فانتزی به عنوان لیوان دمنوش نیز میتوانید استفاده کنید. تفاوت این لیوان ها با لیوان دمنوش جنس سرامیکی و نداشتن صافیست. اگر یک صافی در منزل داشته باشید از انها به عنوانم لیوان دمنوش نیز میتوانید استفاده کنید. زیرا مدل های درب دار به راحتی میتوانند یک دمنوش قوی به شما تحویل دهند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که ماگ پاندا دارد دسته دار بودن انهاست. همانطور که میدانید لیوان هایی وجود دارند که به خاطر طراحی ظاهری دسته ندارند و یا بعضی از ان ها بخاطر نوع کارایی دسته ندارند مثل تراول ماگ ها. دسته داشتن در این مدل ها مزیت نیست اما در مدل های سرامیکی دسته دار بودن مهم است زیرا مایعات گرم را درون سرامیک دون دسته نمیتوان نوشید.

یکی دیگر از مزیت های ماگ پاندا سرامیکی بودن انهاست. سرامیک به نسبت دیگر جنس ها مثل چوب و پلاستیک به راحتی تمیز میشود و بوی بد نمیگیرد. در کل سرامیک نسبت به دیگر مدل ها بهداشتی تر است.

ویژگی دیگر درب برجسته است. به درد کسانی میخورد که حین انجام کار یا مطالعه میخواهند چیزی بنوشند. بارها برایشان پیش امده است که حین کار یا مطالعه فراموش کرده اند که نوشیدنی را بنوشند با ماگ در دار دیگر نوشیدنیشان سرد نخواهد شد.

طراحی و رنگ هم یکی دیگر از ویژگی هایی است که موقع انتخاب باید به ان توجه داشته باشید مخصوصا اگر بخواهید ان را برای دیگران تهیه کنید باید به طرح و رنگی که طرف مقابلتان علاقه دارد توجه داشته باشید.

قیمت هم برای هر خریدی مهم است. در اینجا ماگ گربه یا هر طرح دیگری با تنوع قیمتی زیادی وجود دارد.

با در نظر گرفتن تمام مواردی که در بالا گفته شد میتوانید یک انتخاب خوب داشته باشید همچنینن  در یک سری از مطالب قبلی برایتان توضیحاتی درباره انواع ماگ ها و ایده های طرح روی انها صحبت کرده ایم میتوانید ان ها را نیز مطالعه کنید:

تفاوت ماگ و لیوان چیست؟

ایده ساخت ماگ فانتزی

برای خرید ماگ پاندا و هر مدل و طرح دیگری فروشگاه اینترنتی میوماگ بهترین گزینه برای شماست. تمامی محصولات در باکس هایی با متریال ضد ضربه برایتان بسته بندی می شوند. و روز بعد از سفارش برایتان ارسال میگردد. برای دیدن همه طرح ها از صفحه اصلی به منو دسته بندی ها و یا از بنر های صفحه اصلی به صفحه محصولات مراجعه کنید.