خرید قمقمه با کیفیت و بدون نشتی

تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

کم آبی و دهیتراته شدن بدن در طول روز آسیب های جدی به بدن وارد میکند. پس باید به فکر خرید قمقمه برای ساعاتی که مجبوریم بیرون از منزل سپری کنیم باشیم. دهیتراته شدن بدن یا همان کم آبی مشکلی است که نه تنها در فصل تابستان بلکه در تمام فصول ممکن است برای بدن اتفاق بیفتد. کم آبی تاثیر مستقیمی در خشکی پوست ومو و همچنین کاهش گردش خون دارد. مخصوصا در فصل گرما که بدن اب زیادی از دست میدهد و تعرق زیاد است. در این فصل معمولا افراد دچار گرمازدگی و بی ابی میشوند. این مساله راه حل بسیار ساده ای دارد فقط کافیست برای جلوگیری از گرمازدگی و بی ابی بدن میزان مناسبی اب را در یک روز مصرف کنیم تا از این اتفاق جلوگیری کنیم. مصرف میزان کافی اب در طی روز میتواند کمک بسیار زیادی به سلامتی بدن و پوست و مو کند و گردش خون را روان کند. برای خون رسانی به مغز و تولید انرژی برای انجام کار های روزانه مفید و واجب است.

 

در طول روز باید هشت لیوان آب بنوشید. در ساعاتی که بیرون از منزل هستید حتما قمقمه همراه خود داشته باشید و اجازه ندهید بدن تشنگی احساس کند. فراموش نکنید خرید قمقمه از

واجبات است.اگر به نوشیدن آب زیاد در طول روز عادت کنید تاثیرات آن را به طور واضح در سلامتی خود مشاهده میکنید.

11 نکته طلایی خرید قمقمه

 • خروجی آب
 • نوع دهانه
 • وزن
 • اندازه
 • جنس
 • گنجایش
 • طرح
 • حفظ دما
 • شستشو

خروجی آب: قمقمه ای را انتخاب کنید که دهانه استانداردی داشته باشد و آب را با فشار خارج نکند چون هنگام تشنگی معمولا افراد اب را خیلی سریع سر میکشند اگر اب با فشار زیاد خارج شود به اصطلاح میپرد در گلو و نای و احساس ناخوشاندی دارد.

نوع دهانه: نکته بعدی هنگام خرید قمقمه نوع دهانه آن است. دهانه انواع مختلفی دارد:

 1. پیچی
 2. ضامنی
 3. فشاری
 4. لوله ای
 5. نی دار

با توجه به راحتی خودتان هنگام استفاده انتخاب کنید.

وزن: هنگام خرید قمقمه نکته بسیار مهم وزن آن است. وزن باید طوری باشد که وقتی قمقمه پر ازآب شد اذیت کننده و سنگین نشود.

اندازه: اندازه باید طبق فضایی که داخل کیف میتوانید به  قمقمه اختصاص دهید باشد. بعضی از قمقمه ها انقدر سبک و خوش دست هستند که میتوایند آنرا در دست حمل کنید. برای قمقمه های دستی زیاد محدودیتی برای ابعاد آن ندارید.

جنس: جنس قمقمه تنوع بالایی دارد مثلا میتواند یکی از موارد زیر باشد:

 1. شیشه ای
 2. استیل ضد زنگ
 3. پلاستیکی

گنجایش: گنجایش قمقمه به ساعاتی که بیرون از منزل هستید بستگی دارد. منطقی این است که اگر ساعات زیادی بیرون خانه هستید قمقمه بزرگ تری انتخاب کنید.

طرح: انتخاب طرح کاملا بستگی به سلیقه شخصی خودتان دارد. میتوانید یک قمقمه فانتزی یا ساده داشته باشید.

حفظ دما: برخی ازقمقمه ها فقط مناسب نگه داشتن و حمل آب برای شما هستند. اگرجزو افرادی هستید که اب با دمای محیط میخورید و برایتان فرقی ندارد که حتما آب یخ باشد پیشنهاد میکینم قمقمه شیشه ای یا قمقمه پلاستیکی تهیه کنید.

اما اگر دمای آب برایتان مهم است قمقمه استیل تهیه کنید. چون قادر به خنک نگه داشتن آب برای ساعات طولانی هستند.

شستشو: به شستشو آسان آن دقت کنید.

مضرات استفاده از بطری آب معدنی

بسیاری از افراد عادت دارند از بطری آب معدنی چندین بار استفاده کنند. بطری آب معدنی به دلیل جنس پلاستیک نامرغوب پس از چندبار استفاده ترکیبات سمی با آب تولید میکند. از طرف دیگر خرید بطری آب معدنی بسیار برای طبیعت و محیط زیست مضر است. با خرید یک بطری زیبا و با کیفیت دیگر نیازی به تولید بی رویه زباله خطرناک نیست.

فواید خرید قمقمه استیل

 • نداشتن مواد شیمیایی
 • دوری از قارچ زدگی
 • حفظ محیط زیست
 • قیمت ارزان تر
 • حفظ دما
 • حفظ طعم آب

همانطور که میدانید بطری های بی کیفیت پس از مدتی دچار واکنش های شیمیایی میشوند و ترکیباتی تولید میکنند که برای سلامتی بسیار مضر است و باعث ایجاد سرطان میشود. با یک بار هزینه کردن و خرید قمقمه قیمت مناسب و با کیفیت دیگر دردسری نخواهید داشت. زیرا این بطری ها نه دچار قارچ زدگی و بوی بد میشوند نه ضرری برایتان دارند.از طرفی هم به محیط زیست کمک کرده اید و از تولید زباله بی رویه جلوگیری کرده اید. طعم اب یا نوشیدنیتان هم به مرور زمان تغییر نمیکند. از طرفی داشتن یک قمقمه فانتزی استایل جذابی برایتان میسازد. اگر میخواهید بهترین انتخاب را ذاشته باشید رنگ و مدل جذابی انتخاب کنید که شیک  جالب به نظر بیاید. اگر هم برای مدرسه یا دانشگاه قصد خرید قمقمه دارید رنگی خاص و متفاوت انتخاب کنید. 

اگر قصد  خرید قمقمه دارید ما در این فروشگاه تمام مدل های قمقمه را با بهترین قیمت برای شما موجود کردیم.امیدواریم این مقاله برای راهنمایی و انتخاب شما مفید بوده باشد.همچنین برای خرید قمقمه ورزشی, تراول ماگ, شات, ماگ , ماگ استارباکس و... فروشگاه اینترنتی میوماگ بهترین گزینه برای خرید شماست.