خرید قمقمه آب بدون نشتی

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

هرکسی که در طول روز زمان زیادی بیرون ازخانه سپری میکند مثلا کسانی که سر کار میروند یا دانشجویان و دانش اموزان برای دسترسی به اب اشامیدنی سالم و گوارا نیاز به خرید قمقمه آب دارد. از جایی که نیاز بدن به اب سالم در طول روز زیاد است و حین فعالیت روزانه بدن اب خود را از دست میدهد در همه شرایط و موقعیت ها باید اب اشامیدنی همراه خود داشته باشید و به فکر خرید قمقمه اب باشید. خرید قمقمه اب شما را از خرید بطری اب معدنی و یکبار مصرف بی نیاز میکند.

7 نکته طلایی برای خرید قمقمه اب

1) در نظر گرفتن موقعیت

2) جنس

3) شستشو

4) داشتن اویز

5) طراحی

6)مدل خروجی اب

7) حجم و گنجایش

در نظر گرفتن موقعیت:

همگی در طول روز و در شرایط و موقعیت های مختلف به اب نیاز دارید مثلا:

  • هنگام پیاده روی نیاز به خرید قمقمه اب سبک و معمولی دارید.
  • هنگام مدرسه یا دانشگاه رفتن قمقمه ابی نیاز دارید که علاوه بر سبکی وقتی داخل کیف قرار میگیرد کتاب ها و جزوه ها را خیس نکند.
  • یا در باشگاه به قمقمه ورزشی ضد ضربه و نشکن  نیاز دارید.
  • یا برای کوهنوردی که ورزش سنگین و سختی است نیاز به فلاسک کوهنوردی دارید.
  • هنگام کویرگردی به قمقمه اب با حجم زیاد و حفظ دمای عالی نیاز دارید.

با در نظر گرفتن موقعیتی که قرار است در ان قرار بگیریم قمقمه اب خود را انتخاب میکنیم.

جنس:

جنس قمقمه اب ممکن است یکی از این موارد باشد: پلاستیکی, فلزی یا استیل, شیشه ای

شستشو: بطری ابی باید تهیه کنید که شستشوی ان راحت باشد و از نظر بهداشتی مشکلی برای شما ایجاد نکند.

داشتن اویز: بعضی از این بطری ها اویز یا بندی دارند که نگه داشتن ان را راحت تر میکند اما مدل های بدون بند اما خوشدست هم خیلی زیاد هستند.

طراحی: بطری اب در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشوند. انتخاب طرح و رنگ بسته به سلیقه شخصی خودتان دارد.

مدل خروجی اب: خروجی های مختلیف وجود دارد مثلا خروجی نی دار یا فشاری یا ضامن دار. هر کدام مزایای خود را دارند.دهانه بعضی از انها بزرگو بعضی کوچکند. که باز هم فرق زیادی با هم ندارند اما نکته این مساله این است که اگر عات دارید که اب را باسرعت زیاد سر بکشید از مدل هاییی استفاده کنید که دهانه خروجی انها کوچکتر باشد و در یک لحظه مقدار زادی اب وارد نای و گلوی شما نشود.

حجم و گنجایش: معمولا برای بطری اب روزانه که مناسب مدرسه و دانشگاه یا محل کار و پیاده روی باشد حجم اندازه یک و نیم لیوان به بالا مناسب و کافیست. اگربیشتر از ا نیاز دارید حجم های بالاتر تهیه کنید.

 

تاثیر مصرف اب بر بازدهی بدن

بدن هنگام فعالیت عادی و روزانه هم تعریق دارد. بعضی از افراد فکر میکنند فقط هنگام ورزش سنگین و فعالیت بدنی زیاد باید اب بنوشند و فقط هنگام ورزش شیکر و قمقمه اب ورزشی همراه خود دارند اما اشتباه میکنند. باید در تمام طول روز اب مصرف کنند زیرا بدن روزانه 8 لیوان اب نیاز دارد. بدن برای گردش خون و خونرسانی به مغز نیاز به اب دارد. شما بدون مصرف مایعات قادر به انجام فعالیت روزانه نیستید و مغز نمیتواند به راحتی تجزیه و تحلیل کند . برای امتحان کردن این موضوع بازدهی روزانه خود را زمانی که اب مصرف نمیکنید با زمانی که مصرف میکنید مقایسه کنید. باید قبل از اینکه بدن احساس تشنگی شدید کند مایعات مصرف کنید.

تاثیر مصرف اب بر پوست و مو

از طرف دیگر مصرف اب کافی به شفافیت و درخشندگی پوست و مو تاثیر زیادی میگذارد و از دهیتراته شدن و خشک شدن پوست و ایجاد چین و چروک جلوگیری میکند. خشک بودن مو هم باعث موخوره و شکنندگی مو میشود. اگر لایف استایل یا سبک زندگیتان را عوض کنید و مصرف مایعات را با همراه داشتن قمقمه اب در هر شرایطی رعایت کنید شاید نیمی از مشکلات پوست و مو و سلامتی شما حل شود. یک تغییر کوچک میتواند تاثیرات زیادی بر سلامتیتان بگذارد.

خرید قمقمه اب و کمک به حفظ محیط زیست

با خرید قمقمه اب دیگر نیازی به خرید اب معدنی ندارید و از تولید زباله تجزیه ناپذیر و مخرب جلوگیری میکنید.بطری های اب معدنی اسیب های بسیار زیادی به محیط زیست زده و علاوه بر چهره زشتی که به طبیعت میدهد به بسیلری از حیوانات اسیب زده است. تصاویری از این اسیب ها همیشه به چشممان خورده است . با تغییر در سبک زندگی و تولید نکردن این قبیل زباله ها از این اتفاقات میتوانیم جلوگیری کنیم.

برای خرید قمقمه اب بدون نشتی و با کیفیت و انواع ماگ و شات میتوانید از فروشگاه اینترنتی میوماگ دیدن کنید. بعد از انتخاب و ثبت سفارش محصول مورد نظر کالای شما در بسته بندی ض دضربه و نشکن قرار میگیرد و در اولین فرصت برایتان ارسال میگردد.

پشتیبانی